września 04, 2019

Astroluz #4 czyli o urodzonych w środę!✨

Ostatnio ogromny zainteresowaniem na tym blogu cieszą się wszystkie nowinki, ciekawostki i newsy astrologiczne. Wiem to obserwując dokładnie statystyki i rzeczywiście kiedy publikuje posty o takiej tematyce, odzew i statystyki przechodzą moje najśmielsze oczekiwania:) Dziękuje:) A więc wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom będzie tego więcej w rożnych formach :D
A dziś kolejna porcja #astroluzu i trochę o urodzonych w środę:)

TUTAJ sprawdźcie jeśli nie wiecie jaki był dzień w chwili waszych narodzin.

A znacie tą stara polska wyliczankę z przymrużeniem oka?

,,Z poniedziałku dzieci poczciwe, z wtorku urodziwe, ze środy – smutne biedaki, z czwartku – los nie byle jaki, z piątku – miłe i hojne, z soboty będzie życie znojne, a kto się narodził w sabatu godziny, ten uczynny, zręczny i urodziwy.”Przypominając:

Już w starożytności poszczególne dni tygodnia zostały przyporządkowane siedmiu planetom. Każda z nich obdarza swoim cechami ludzi przychodzących na świat pod jej patronem. Inni są ludzie ,,z Marsa'', a inni ,,z Saturna".

Niedzieli patronuje Słońce
Poniedziałek - Księżyc
Wtorek - Mars
Środa- Merkury 
Czwartek - Jowisz
Piątek - Wenus
Sobota - SaturnA więc Środa:)

Urodzonym w środę patronuje Planeta Merkury. I ogólnie rzecz ujmując można powiedzieć, że to urodzeni handlowcy i intelektualiści. A to dlatego że środa jest dniem Merkurego, boskiego posłańca i podróżnika, Urodzonych w środę los obdarza zdolnościami intelektualnymi i łatwością nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi. Ich zaletą jest bystry umysł, a wadą bywa wielka ciekawość i niestety gadatliwość. Kto urodził się w środę, ten ma szczęście w podróżach i w interesach!
Dzięki Merkuremu jesteś osobą wszechstronną, żadną władzy i ciekawa świata. Lubisz się uczyć. Długie dyskusje  Twoim żywiołem, uwielbiasz rozmawiać i zazwyczaj jesteś w tym mistrzem, lubisz planować i dowodzić! Przez to możesz być groźnym przeciwnikiem poniewaz mało co jest w stanie cie zaskoczyć. Ale jesteś też człowiekiem :) kiedy trzeba wypracujesz wszędzie dla wszystkich zadowalający kompromis. 
Merkury obdarza Cie niezwykła intuicja i łatwością do przystosowywania się do wszystkich okoliczności. Dzięki temu zręcznie unikasz życiowych pułapek,kłopotów,nie miewasz wrogów raczej lekkie antypatie. 

Wadami urodzonych w środę może być ich pospiech i branie zbyt wielu srok za ogon. 
Możesz często przeceniać swoje możliwości i  często porzucasz już zaczęte sprawy w pół drogi bo już zabierasz się za coś nowego. Może to powodować że czasami działasz pograniczy prawa  lub dobrego wychowania. Możesz tez być zbyt męcząco gadatliwy dla innych, nerwowy i zbyt powierzchowny. Twoje racjonalne poglądy mogą się wydawać chłodne i a czasami wręcz cyniczne. Ludzie często myślą ze z nimi rywalizujesz. 

W relacjach z innymi cenisz sobie przejrzystość musisz czuć zarówno w przyjaźni jaki związkach miłosnych połączenie intelektualne, porozumienie i mieć podobne poczucie humoru. 


Talizmany dla urodzonych w środę to agat, szafir, tygrysie oko, beryl i topaz. Odpowiedni metal to rtęć. Ich rośliny to krwawnik, majeranek i waleriana. Kwiat to jaśmin. Przyprawą, która dodaje im zdrowia i animuszu jest bazylia.


Są tu jakieś środy?Do następnego!
Jeśli wam podoba się to co robię zachęcam do zaobserwowania mojego bloga ( z prawej strony bloga) i wpadnięcie na mojego Instagrama @blondipondii, będzie mi miło jak w ten sposób docenicie moja pracę:)

Ściskam i dziękuje:)

2 komentarze:

  1. Moja przyjaciółka urodziła się w środę, przeczytała ten post i zgadza się wszystko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem urodzona w poniedziałek i to po południu, bo o 18-tej :) Nie znam nikogo urodzonego w środę :D

    OdpowiedzUsuń

❤ Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, bardzo miło mi czytać wasze słowa, wskazówki i odpowiedzi na dana treść.

✔Będzie mi miło jak nie nie będziesz bez sensu spamować!
dziękuje:)💆🏻‍♀️ wszelkie linki bloga , reklam to spam! dlatego takich komentarzy tu nie widać!

@@
Don't leave me spam please! Blog links are spam, so do not publish such comments!Copyright © Kosmo Riviera , Blogger