października 03, 2019

Aura. Jak zobaczyć aurę ? I co oznaczają kolory aury ?

Dziś temat który poruszyła moja znajoma, bardzo ciekawa osoba , dla której ta niefizyczna i sensualna część człowieka jest oczywistością. 
Tak bardzo zainteresowałam mnie tematem że podjęłam się opisania podstawowych informacji  w tym zagadnieniu. 

Czy temat jest dla mnie ciekawy , oczywiście. Ale czy łatwy ? nie. Jest delikatny i trzeba mieć otwarta głowę, jednak odkrywanie tego typu rzeczy jest dla mnie frajdą taka samo jak pieczenie i kochanie:D 

Przyjemnego odkrywania nieznanego!
Wielu ludzi nie widzi aury i z tego powodu wątpi w jej istnienie. Najłatwiej jest zobaczyć pierwszą warstwę pola aurycznego. A Aura – to fizyczny przejaw ciała mentalnego i każdy z nas może ją zobaczyć.. Właściwie nie ma w tym nic nadprzyrodzonego – ot zwykła fizyka, normalny wzrok.. i trochę praktyki.. W rzeczywistości aurę widzimy cały czas, tylko nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę.. Zobaczenie aury nie jest trudne, a po przeczytaniu wskazówek, można nauczyć się to zrobić w ciągu jednej minuty.

jak zobaczyc aurę? co oznaczają kolory aury?

Ćwiczenia jak zobaczyć aurę ze strony treborok, które też czasami próbuje wykonywać z różnym skutkiem:)

,,...
ĆWICZENIA W CELU ZOBACZENIA AURY
Dwa z poniższych ćwiczeń pomogą nam nauczyć się widzenia swojej aury oraz u innych, korzystając z dziesięciu prostych rad.. Pierwszą eteryczną warstwę aury może zobaczyć każdy, gdyż jest blisko ciała i na ogół jest najbardziej jaskrawa. Druga, astralna powłoka aury umieszczona jest dalej od ciała, jest bardziej rozproszona.. Należy pamiętać, że warstwy mogą zmieniać kolory i mieszać się rzadko się od siebie oddzielając..

JAK ZOBACZYĆ AURĘ?
Postawmy obiekt obserwacji w odległości 45-60 cm od białej ściany. Na początku unikajmy malowanych i ścian z deseniem.. Korzystajmy z naturalnego rozsianego dziennego światła.. Unikajmy lamp neonowych i prostych promieni słonecznych.. Obiekt obserwujmy z odległości nie mniejszej niż 2,5-3 metry..
Patrzymy na obiekt koncentrując wzrok obok niego na ścianie.. Starajmy się nie patrzeć na obiekt koncentrując się na strukturze tynku lub jego tła, które znajduje się za obiektem.. Na granicy obiektu i powietrza można zauważyć pasek rozproszonego światła, o szerokości około 1 cm. Jest to aura eteryczna….
Kontynuujemy patrzenie „za” obiekt, zobaczymy go jakby był oświetlony z tyłu, najczęściej jasnożółtym lub srebrzystym światłem.. Jedna strona może być jaśniejsza.. Aury rzadko bywają jednorodne..
Wkrótce blask, najprawdopodobniej zniknie.
Dzieje się tak z powodu naturalnej reakcji większości ludzi, którzy po raz pierwszy widząc aureolę mimo woli kierują spojrzenie na człowieka, a nie wpatrują się na ścianę. Jak tylko ponownie zogniskujemy spojrzenie na drugi plan, aureola znów się pojawi. Powinniśmy wytrenować swoje oczy tak, by nie powracać do normalnego ogniskowania, — w tym jest główna trudność. Po opanowaniu tej techniki zauważymy, że bez trudu możemy rozpoznawać kolory, formy, promienie a nawet kolejne pola aury.
Ludzie są różni.. U niektórych aura będzie słabiej widoczna niż u innych, i nie każdy obserwator za pierwszym razem zobaczy kolory.. Niejasna powłoka lub aureola wokół ciała staje się widoczna dość szybko, zazwyczaj po minucie lub nawet wcześniej..
Spróbujmy popracować z różnymi obiektami i poeksperymentować z oświetleniem i tłem.. Wkrótce zobaczymy drugi, bardziej szeroki pas światła rozchodzący się wokół ciała na szerokość 10-50 cm. Jest to aura astralna.. Zazwyczaj jest ciemniejsza i rozproszona.JAK ZOBACZYĆ WŁASNĄ AURĘ?
Stańmy przed lustrem, pół metra od niego lub odrobinę dalej, jeżeli jest taka możliwość.
Zróbmy tak, aby za nami w lustrze było widoczne białe lub neutralne tło..
Zrelaksujmy się, oddychając głęboko delikatnie kołyszemy się z boku na bok..
Skoncentrujmy wzrok na fakturze powierzchni znajdującej się za nami ściany.
Patrząc obok zarysów głowy i ramion, zobaczymy świetlną powłokę wokół swojego ciała, która będzie poruszać się razem z nami w czasie kołysania..
Nie zapomnijmy aby śledzić oddech, jesteście teraz obserwatorem i obiektem jednocześnie..
Oświetlenie powinno być stonowane, nie za jasne i nie za ciemne.. Poeksperymentujmy.. Aury nie można dostrzec w pełnej ciemności a jaskrawe światło rozmywa nawet najbardziej opalizującą aurę..
Kiedy nauczymy się rozróżniać kolor swojej aury będziemy mogli stwierdzić, że nie harmonizuje się ona z określonymi przedmiotami w waszej szafie, tym niemniej ubranie nie wpływa na prawdziwy kolor waszej aury ..
Zróbmy parę doświadczenie z wyświetlaniem koloru.. Wybierzmy kwiat i postarajmy się go zwizualizować.. Za pomocą tego ćwiczenia można tymczasowo zmienić kolor podstawowy aury, zmiana ta będzie wyraźna..
Przy wydechu aura będzie rosnąć.. W uwolnieniu energii pomocne będzie liczenie od jednego do trzydziestu.. Po każdych dwóch liczbach róbmy wdech. Po dwudziestu wstrzymajmy oddech zwiększając szybkość liczenia, zobaczymy wtedy jak się zmienia rozmiar i wibracja waszej aury.. Kiedy przywróci spokojny oddech aura wróci do dawnych rozmiarów, jedynie może być jaśniejsza..''Ćwiczeni czynią mistrza dlatego trzeba praktykować:)
I powinniśmy w końcu zobaczyć delikatny kolorowy obłoczek aury i jej kolory!

No i teraz kolory! Co oznaczają?

Barwy pozytywne

Dobrą istotę o jasnych celach i ze wspaniałym charakterem rozpoznamy, jeżeli jej aura jest zdominowana przez jeden z poniższych kolorów:
– czerwony – taka barwa oznacza osobę pewną siebie. Jest ona zawzięta i skuteczna. Zawsze stawia na swoim i umie przewodzić tłumem. Pomimo że kolor może świadczyć o nerwowości i egocentryzmie, osoba taka ma niebywałą charyzmę i ciekawą osobowość. Ponadto, jeżeli dostrzeżemy w kolorze aury domieszkę żółci, możemy być pewni, że przejawia ona dobroć i altruizm.
– pomarańczowy – jedna z najbardziej pożądanych aur. Ludzie, których otacza takich kolor, są niezwykle radośni i pozytywni. To świetni przyjaciele, którzy zawsze podadzą nam rękę w potrzebie. Warto się takimi otaczać.
– żółty – ludzi o takiej aurze cechuje towarzyskość i kreatywność. Wyróżniają się swoim entuzjazmem i energią.
– zielony – to kolor uzdrowicieli. Odczuwają oni przyrodę jak mało kto i potrafią pomagać z ochotą ludziom w potrzebie.
 niebieski – jest oznaką długowieczności i piękna. Człowiek o takiej aurze jest uduchowiony i inteligentny.
– indygo – to wyjątkowy kolor aury. Oznacza on pełne poświęcenie dla czynienia dobra innym.
– fioletowi – kolor biskupi. Należy on do osób uduchowionych, mających duży potencjał do nauczania innych.
– srebrny – niezwykle rzadka aura. Spotkamy ją u osób, które podążają za swoją ideą aż do skutku, nie zważając na okoliczności.
– złoty – wyjątkowy kolor dla niezwykłych ludzi. Objawia się u osób, które swój potencjał odkrywają dopiero w drugiej połowie swojego życia.


Barwy negatywne

Jest sporo pozytywnych aur u ludzi. Co jednak z kolorami negatywnymi? Czy mają one miejsce? Jak najbardziej, że tak. Warto zwrócić uwagę, że barwy wymienione powyżej były czystymi odcieniami. Kolory negatywne, które zostaną tutaj przedstawione, są najczęściej kombinacją różnych kolorów i odcieni.
– czarny – najbardziej sroga aura. Należy unikać takich osób, ponieważ ich działania są motywowane przez złość i nienawiść.
– tępy żółty – ten odcień żółtego charakteryzuje osoby, które są bardzo skłonne do zazdrości
– szaro-siny – kolor strachu. Osoba z taką aurą jest motywowana w życiu przez strach.
– szary – najbardziej smutna aura. Po niej poznamy człowieka, który cierpi na depresję.
– tępy czerwono-pomarańczowy – niewygasająca złość. Kolor ten będzie towarzyszył osobie, która trzyma w sobie jakąś krzywdę.
– ultraczerwony – może oznaczać zarówno odbywanie praktyk czarnej magii jak też chorobę umysłową.
– karmazynowy – aura egoistycznych kochanków. Należy unikać ich jako partnerów.
– brudny czerwony – symbolizuje złość
– brązowo-czerwony – to aura skąpca
– brązowo-szary – dominuje u egoistów i narcyzów

Co myślicie o tym temacie? Jak wasza aura?:)
Do następnego!

Jeśli wam podoba się to co robię zachęcam do zaobserwowania mojego bloga ( z prawej strony bloga) i wpadnięcie na mojego Instagrama @blondipondii, będzie mi miło jak w ten sposób docenicie moja pracę:)

Ściskam i dziękuje:)

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy post. Ja tam wierzę, że każdy ma swoją aurę. Miłego popołudnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy temat , lubie czytac o takich sprawach w końcu zycie to coś więcej nz ciało i rozum:)
  pisz dalej!
  małgosia

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachęciłaś mnie do tego, aby spróbować ujrzeć swoją w szczególności aurę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie czytam książkę gdzie aura ma duze znaczenie

  OdpowiedzUsuń

❤ Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, bardzo miło mi czytać wasze słowa, wskazówki i odpowiedzi na dana treść.

✔Będzie mi miło jak nie nie będziesz bez sensu spamować!
dziękuje:)💆🏻‍♀️ wszelkie linki bloga , reklam to spam! dlatego takich komentarzy tu nie widać!

@@
Don't leave me spam please! Blog links are spam, so do not publish such comments!Copyright © Kosmo Riviera , Blogger